احشام اهواز تهران شیراز فرودگاه اردیبهشت

احشام: اهواز تهران شیراز فرودگاه اردیبهشت پروازهای سه شنبه فرودگاه بین المللی شهید دستغیب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تقابل استقلال و پرسپولیس با سرخ‌آبی‌های سابق

در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران سرخ‌آبی‌های پایتخت باید برابر مشکی‌پوشان مشهدی و سایپا به میدان بروند.

تقابل استقلال و پرسپولیس با سرخ‌آبی‌های سابق

تقابل استقلال و پرسپولیس با سرخ آبی های سابق

عبارات مهم : پیروزی

در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران سرخ آبی های پایتخت باید برابر مشکی پوشان مشهدی و سایپا به میدان بروند.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران پنج دیدار برگزار خواهد شد که در آزادی استقلال میزبان شاگردان علی دایی خواهد بود و پرسپولیس در ثامن به مصاف مشکی پوشان خواهد رفت.

تقابل استقلال و پرسپولیس با سرخ‌آبی‌های سابق

گسترش فولاد – فولاد، ساعت ۱۴، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

در یکی از بازی های مهم این هفته شاگردان فیروز کریمی برابر فولاد خوزستان قرار خواهند گرفت. دو تیم شرایط خوبی را پشت سر می گذارند و در جایگاه خوبی در جدول قرار دارند. فولاد که هفته گذشته علی رغم تساوی برابر تیم انتهای جدولی مشکی پوشان توانست رتبه دوم خود را حفظ کند می تواند در صورت پیروزی برابر گسترش فولاد فاصله خود را با تیم های دوم تا ششم جدول حفظ کند و امیدواری خود را جهت کسب سهمیه آسیایی زیاد کردن دهد.

در طرف دیگر میدان شاگردان فیروز کریمی می توانند در صورت پیروزی برابر مهمان خود به صورت موقت تا رده چهارم جدول اوج بیایند و گام بلندی را جهت نزدیک شدن به افزایش به جمع سه تیم برتر بردارند. شاگردان فیروز کریمی در ۷ بازی آخر خود تنها دو شکست را مجبور شدند و در باقی مسابقه ها توانسته اند امتیازات مورد نیاز را کسب کنند.

در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران سرخ‌آبی‌های پایتخت باید برابر مشکی‌پوشان مشهدی و سایپا به میدان بروند.

مشکی پوشان – پرسپولیس، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ثامن مشهد

پرسپولیسی ها که در هفته گذشته برابر یکی دیگر از تیم های انتهای جدولی یعنی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با حساب بدون گل متوقف شدند، می خواهند با برتری برابر سیاه جامگان رده آخری قدم بلندی را به سوی دومی قهرمانی متوالی خود بردارند.

پرسپولیسی ها که در بازی رفت که در هفته چهارم برگزار شد، نتوانستند مشکی پوشان که در آن وقت تحت هدایت اکبر میثاقیان بازی می کردند را شکست دهند و با نتیجه یک بر یک متوقف شدند. شاگردان برانکو که بعد از تمدید قرارداد سرمربی جدیدشان انگیزه زیادی دارند، می خواهند در صورت پیروزی برابر سیاه جامگان شانس خود را جهت قهرمانی زیاد کردن دهند.

تقابل استقلال و پرسپولیس با سرخ‌آبی‌های سابق

در طرف دیگر میدان ولی تیمی واقع شده است است که در سه هفته ابتدایی نیم فصل دوم با رضا عنایتی رنگ باخت را نچشیده و توانسته یک پیروزی و دو تساوی کسب کند. این دیدار علی رغم تلاش های فراوان مسئولان مشکی پوشان در ورزشگاه ثامن برگزار می شود و تیم مشهدی نمی تواند بار دیگر در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبانی کند.

سپاهان – ذوب آهن، ساعت ۱۵، ورزشگاه نقش جهان

داربی اصفهان در حالی در هفته چهارم دور برگشت برگزار خواهد شد که دوتیم شرایط متفاوتی را در جدول دارند. شاگردان امیر قلعه نویی که در بازی رفت نتیجه را به طلایی پوشان زاینده رود واگذار کردند، علاوه بر تلاش جهت انتقام، می خواهند بعد از مدت ها حضور در جمع ۴ تیم نخست را تجربه کنند.

در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران سرخ‌آبی‌های پایتخت باید برابر مشکی‌پوشان مشهدی و سایپا به میدان بروند.

در سوی دیگر میدان ولی سپاهان علی رغم رتبه ای که در جدول دارد، دوباره به روند خوبی رسیده و در سه دیدار آخر خود شکستی را تجربه نکرده هست. داربی نقش دنیا در حالی در ساعت ۳ بعدازظهر روز جمعه برگزار خواهد شد که برنده این دیدار می تواند جهش خوبی را در جدول رده بندی داشته باشد.

استقلال – سایپا، ساعت ۱۶:۳۵، ورزشگاه آزادی

تقابل استقلال و پرسپولیس با سرخ‌آبی‌های سابق

در بااهمیت ترین دیدار هفته نوزدهم استقلال در آزادی میزبان سایپا خواهد بود. شاگردان دایی که در هفته گذشته موفق شدند آبی های خوزستان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهند به دنبال پیروزی برابر آبی های پایتخت هستند.

اما شاگردان دایی کار مشکل را جهت تحقق این نشانه دارند لیکن استقلالی ها ضمن به میدان آمدن جهت انتقام شکست بازی رفت مدت هاست باختی را تجربه نکرده اند و دروازه این تیم نیز دقایق زیادی است بسته نگه داشته شده است هست. استقلال هفته گذشته در تبریز برابر تراکتورسازی متوقف شد ولی در صورت پیروزی برابر سایپا می تواند خطری جهت تیم های فولاد و پارس جم رده دومی و رده سومی باشد.

صنعت نفت آبادان – پارس جنوبی جم، ساعت ۱۷، ورزشگاه تختی آبادان

دیدار دو تیم زردپوشان صنعت نفت و پارس جنوبی دیگر دیدار مهم هفته نوزدهم خواهد بود که پارسی ها در صورت پیروزی برابر صنعت نفت و توقف فولاد برابر گسترش، می توانند رده دوم خود را از دیگر تیم خوزستانی بعد بگیرند. شاگردان تارتار در ۷ دیدار آخر خود تنها یک پیروزی را کسب کرده اند و شرایط خوبی را پشت سر نمی گذارند.

در سوی دیگر میدان شاگردان کمالوند روندی سینوسی را پشت سر می گذارند. آن ها بعد از از بین بردن پرسپولیس از جام حذفی دو شکست برابر استقلال و پدیده و یک پیروزی برابر سایپا کسب کرده اند. صنعت نفتی ها جهت جبران نتیجه های هفته های اخیر و بازگشت به جمع تیم های بالانشین نیاز مبرمی به سه امتیاز خانگی برابر شاگردان تارتار دارند.

واژه های کلیدی: پیروزی | استقلال | استقلال | ورزشگاه | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog