احشام اهواز تهران شیراز فرودگاه اردیبهشت

احشام: اهواز تهران شیراز فرودگاه اردیبهشت پروازهای سه شنبه فرودگاه بین المللی شهید دستغیب

گت بلاگز سیاسی تفکر انقلابی سایه جنگ را از کشور دور کرده است ، اجازه ندهید کسانی دوباره موج سواری کنند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صحنه انتخابات را به صحنه چالش عقلانی تبدیل کنید و اجازه ندهید کسانی دوباره موج سواری کنند.

تفکر انقلابی سایه جنگ را از کشور دور کرده است ، اجازه ندهید کسانی دوباره موج سواری کنند

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گردهمایی مردمی حامیان حجت الاسلام رئیسی اظهار داشت: 4 سال از انتخابات 92 میگذرد افتخار تفکر انقلابی است که به رای مردم و منتخب آنان احترام گذاشته است.
وی با بیان اینکه امروز یکی از عالی ترین فرصتها جهت مردم است تا به ارزیابی وعده ها بنشینند گفت: تفکر انقلابی تفکری است که در نگاهش کار نه متوقف می شود و نه تعطیل.
عضو شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه تا زمانی که انقلاب است تفکر انقلابی تکلیفش را ادامه می دهد تصریح کرد: صحنه انتخابات جهت ما نه تنها طریقیت دارد بلکه موضوعیت هم دارد تفکر انقلابی با شور انقلابی صحنه انتخابات را نه صحنه ای جهت عملیات روانی بلکه صحنه ای جهت چالش عقلانی می داند.
جلیلی ادامه داد: صحنه انتخابات را نه جهت اغوا بلکه جهت استدلال میدانیم؛ تفکر انقلابی می خواهد بگوید تصمیم مردم ما نه بر مبنای وحشت از ترساندن های اینده است بلکه بر مبنای درسی از 4 سال گذشته خواهد بود.
عضو مجمع تشیخص مصلت نظام با بیان اینکه امروز وقت خوبی است تامردم بتوانند وعده های داده شده است را مورد ارزیابی و محاسبه قرار بدهند تاکید کرد: جهت مردم بیم و امید هایی ایجاد کرده اند از تدبیر هایی سخن به میان آورده اند بیایند بگویند که کدامیک از آنها به آخر مطلوب رسیده است.
وی افزود اگر ما درک صحیحی از 4 سال گذشته نداشته باشیم نمیتوانیم تصمیم درستی جهت 4 سال آینده بگیریم.
نماینده رهبری در شواری عالی امنیت ملی گفت: در انتخابات مردم به دنبال پاسخی معتبر جهت حل مشکلاتشان هستند. کسانی در انتخابات گذشته گفتند که راه حل معتبر جهت حل پرسشها مردم این است که با بعضی از قدرتهای دنیا داد و ستد داشته باشیم این مسئله نه تنها از سوی رقیب ما مطرح شد بلکه از این سو هم افرادی چون آقای ولایتی این را مطرح کردند.
عضو شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید براینکه تفکر انقلابی هیچگاه مردم را متهم نمیکند ادامه داد: شاید ما ایرادهایی داشتیم که نتوانستیم انچه را که صحیح میدانستیم جهت مردم بیان کنیم.
جلیلی با بیان اینکه کارنامه 4 سال گذشته دولت در برابر ماست اظهار داشت: ما نمی خواهیم کسی را تحقیر کنیم بلکه اگر می گوییم از عملکرد دولت ارزیابی داشته باشیم به این علت است که میخواهیم مسیر انقلاب با سرعت بیشتری پیش برود.
جلیلی ادامه داد: به تعبیر مقام معظم رهبری گاهی گزینش شما جهت یک چهار سال می تواند سرنوشتتان را جهت 40 سال تعیین کند و کشور را سالها در یک مسیر و جریانی قرار بدهد که نتواند از آن خارج شود.
وی تصریح کرد: امروز وظیفه جریان انقلابی است که ارزیابی خود را منصفانه به مردم انتقال یافته کند و به آنان بگوید که چه چیزی میتواند در سال 96 پاسخ معتبری به مشکلاتشان باشد.

عبارات مهم : انقلابی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه این دولت آمد تا هزینه ها را کم کردن دهد ولی نه تنها هزینه ها را کم کردن نداده بلکه آن را زیاد کردن داده است ادامه داد: شما امروز میبینید که در سرمایه های مردم بتن ریختند یا آن را به خارج انتقال یافته کردند و امروز حتی خودشان هم می گویند که طرف برابر به برجام پایبند نبوده است.
جلیلی ادامه داد: در سال 92 کشور را با 420هزار میلیارد نقدینگی تحویل گرفتند امروزنقدینگی کشور به بیش از 1000میلیارد رسیده است کسانی که می گفتند میخواهیم رفاه ایجاد کنیم امروز بگویند که چه ارمغانی جهت مردم اورده اند.
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: خواهشم این است که صحنه انتخابات را به صحنه چالش عقلانی تبدیل کنید و اجازه ندهید بعضی راه حل هایی را به مردم القا کنند که بعد از 4 سال معلوم میشود که درست نبوده است.
جلیلی ادامه داد: یکی از وظایف ما این است که به مردم راه حل صحیح بدهیم در این راستا گروه های مختلفی تشکیل داده ایم که جلسات سنگین و کارشناسانه ای برگزار کرده اند ما جهت تمام پرسشها کشور راه حل داریم نمیخواهیم بگویند امدند شعار دادند و رفتند.
وی تصریح کرد: حل کردن پرسشها رویکرد صحیح و تلاش می خواهد همین دولت مسکن مهر را تعطیل کرده است ممکن است دولت جدیدی سرکار بیاید و بگوید من به طرح های دولت قبلی ایراد دارم باید ایرادات را جبران کند و به جلو برود نه اینکه کل طرح های گذشته را متوقف کند.
جلیلی ادامه داد: ببینید فقط چه میزان از مسکن میتوانستیم شغل ایجاد کنیم عده ای میگویند کسانی که آمار ایجاد شغل را می دهند چیزی از اشتغال سرشان نمیشود پرسش ما این است که فقط با بخش مسکن چه میزان شغل را میتوانستند ایجاد کنند؟ تمامی مواردی که جهت ساخت مسکن مورد نیاز است در کشور وجود دارد بعد آیا انجام نشده است مسکن که دیگر نباید منتظر برجام بماند.
عضو مجمع تشخص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز کارآفرین یک ضرورت مهم جهت جامعه است.کسانی که هزار میلیاردی وام گرفته اند در واقع با این وام دادن ها درها را به روی هزاران نفر دیگر بسته اند.
وی ادامه داد: کسانی که می گویند مردم ارامش میخواهند بگویند آرامش در چیست؟ آیا آرامش ایجاد شغل جهت مردم نیست مردم زمانی به آرامش می رسند که شغلشان را از دست ندهند و بدانند که بانکها و تسهیلات بانکی پشتیبانشان است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: اظهار داشت مردم هنگامی که به دستگاهها مراجعه می کنند باید خوشحال باشند و باید خوشحال باشند که این دستگاه جایی است که به من کمک می کند نه اینکه بگوید هفت خان این را چگونه رد کنم.
وی افزود: به یاد دارم در سال 92 و بعد از پیروزی اقای روحانی در انتخابات جهت تبریک گفتن به ملاقت وی رفتم و عرض کردم که این ماشینی که در دست گرفته اید ایراداتی اساسی و جدی دارد که اگر ایراداتش را برطرف نکنید حتی نمی توانید خودتان را با این ماشین به مقصد برسانید.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز نباید جریان انقلابی محکوم شود که فقط شور دارد نه راه حل؛ کسانی که مدعی بودند میخواهند هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد هم چرخ اقتصادی کارنامه ارزش موجود است.
عضو شورای راهبردی روابط خارجی تصریح کرد: بعضی نگاه های امروز این است که میگویند اگر می خواهید وضع موجود درست شود باید برجام های 2 و 3 هم داشته باشیم و بخش دیگری از سرمایه های ملی را به یغما ببرند.
جلیلی تاکید کرد: نباید اینگونه بیان شود که جریان انقلابی فقط میخواهد شعار دهد و کنار رود بلکه جهت کشور برنامه و حرف دارد و آن را به عالی ترین شکل ممکن دنبال خواهد کرد.
وی گفت: امروز که ما می گوییم شغل ایجاد می کنیم عده ای صدایشان در آمده و می گویند آیا اعلام کرده اید که شغل ایجاد می کنید خب لابد شما نمی توانید شغل ایجاد کنید تفکر انقلابی در معیشت مردم حرف جهت گفتن دارد.
جلیلی با بیان اینکه امروز باید بدانیم نظامی می تواند از حقوق ملت دفاع کند که حقوق دولت مقتدر داشته باشد ادامه داد: فقط دولت مقتدر است که میتواند حافظ منافع دولت در برابر بیگانگان باشد ما باید یک موج و جبهه و حرکتی انقلابی ایجاد کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: همگان باید بدانند آنچه که سایه جنگ را از سر ملت دور کرده تفکر انقلابی هست، انچه امنیت کشور عزیزمان ایران را مثال زدنی کرده تفکر انقلابی است.
وی خاطر نشان کرد: تفکر انقلابی می تواند موفقیت های بزرگ اقتصادی را جهت کشور رقم بزند باید تکلیفمان را به شکل جدی دنبال کنیم و حماسه بزرگ سیاسی اقتصادی رقم بزنیم.
انتهای پیام/

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انقلابی | انتخابات | جلیلی | حامیان رئیسی | جریان انقلابی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog